Nerede ve Hangi Programdayım? •

03 Mart 2017 Cuma günü saat 14.00-18.00 arasında, Yeşilköy Bakırköy CNR Fuar Merkezindeki kitap fuarında olacağım inşallah.

Tarih 27 Şubat 2017 | Yazar : | Kategori : Nerede ve Hangi Programdayım? | 0 İçerik

03 Mart 2017 Cuma günü saat 14.00-18.00 arasında, Yeşilköy Bakırköy CNR Fuar Merkezindeki kitap fuarında olacağım inşallah.

İlk iki kitabımı birleştirerek tek kitap haline getirdik ve “Kendime Yardım Etmek İstiyorum” ismi ile şu anda sizlere ulaşmayı bekliyor. Hayata, olaylara ve insanlara karşı daha doğru bir bakış açısı oluşturabilmek ve kendisine bağlı sıkıntı ve sorun sebeplerini ortadan kaldırarak daha barışık ve huzurlu bir hayata yönelebilmek için insanın önce kendisini düzelterek işe başlamasını öngörerek yazılmış bir kitap.

Diğeri ise “Eşimi Anlamak İstiyorum” isimli kitabım, evlenecek gençlere ve evli kardeşlerime başucu kitabı olma yönünde, dualarınıza talibim. Aile ve eşe doğru bir bakış açısı oluşturabilmek, nelerin aile hayatında soruna sebep olduğu ve bunların nasıl düzeleceği konularında, çizdirdiğimiz resimler, seçilmiş öykü ve özlü sözlerle daha anlaşılır ve zihinlerde kalıcı bir formatta olsun istedik. 30 tane aile sorununu terapi edip diyaloglarıyla yazdım. Rabbim anlaşılır ve faydalı kılsın. Okuyan değerli kardeşlerimin hayatlarında kalıcı iyilik ve değişimlere vesile olsun inşallah.

İnşallah bu fuarın yeni tanışmalara ve yeni paylaşımlara vesile olması dualarımla efendim.

Bu yazı 946 kere okundu.